De acties voor Romaike

Veiling: gesigneerd shirt van Heracles

Hoogste bod: €100 door: Jeroen
Bieden tot 11 januari 20.15u

Op 11 januari speelt het Businessclubteam Heracles Almelo een benefietwedstrijd tegen Team Romaike in het Polman Stadion! De avond zal geheel in het teken staan van de stichting Stop MS bij Romaike, wat natuurlijk betekent dat we zoveel mogelijk geld proberen op te halen voor Romaike. Kom daarom de voetballers aanmoedigen en/of even gezellig wat drinken in de bar van de businessclub op 11 januari zodat de behandeling in Rusland weer een stukje dichterbij komt. De toegang is gratis!

Ben jij een echte Heraclesfan? Dit is je kans om een shirt van Te Wierik te bemachtigen, gesigneerd door de spelers van Heracles!

Laat je bod weten via het contactformulier en wie weet is het shirt straks van jou!

Heb je een goed idee voor een actie?

Heb je een goed idee voor een actie? Wil je een sponsorloop organiseren, oliebollen bakken of iets anders leuks doen om geld op te halen voor Romaike? Dat vinden wij fantastisch! Laat het ons weten, dan zorgen wij dat jouw actie wordt vermeld op deze website, Facebook, Twitter en Instagram.